Czas i koszty wysyłki 

Po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem jego złożenia. Będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Deklarowany standardowy czas wysyłki podawany jest na karcie produktu. Należy do niego doliczyć czas potrzebny wybranemu przewoźnikowi na doręczenie zamówienia.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Wysyłki zakupionych produktów realizujemy za pośrednictwem  firmy DPD lub Raben (przesyłki wielogabarytowe)


Zakup powyżej 750zł  to WYSYŁKA GRATIS


Koszty wysyłki:

DPD

  • Koszt wysyłki paczki krajowej do 30kg - 26,00 zł brutto

  • Paczki powyżej 30kg oraz towary wilkogabarytowe - koszt transportu wyliczony zostanie w koszyku podczas składania zamówienia